КАФЕДРА ХІМІЧНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ ВИСОКОМОЛЕКУЛЯРНИХ СПОЛУК

Кафедра хімічної технології високомолекулярних сполук вітає з успішною здачею вступних іспитів та зарахуванням до очної аспірантури наших випускників – Закусило Дарину Романівну та Тищенко Сергія Дмитровича. Вони плідно працюватимуть під науковим керівництвом завідувача кафедри ХТВМС, професора, доктора технічних наук Лукашова Володимира Костянтиновича. Бажаємо Вам видатних успіхів у навчанні, наукових відкриттів і удачі на шляху до отримання наукового ступеня!

Рік створення кафедри – 2006. Це випускаюча кафедра, що готує фахівців за спеціальністю «Хімічні технології та інженерія» ступенів вищої освіти «бакалавр» та «магістр» за освітньо-професійними програмами «Хімічні технології високомолекулярних сполук», також готує фахівців за спеціальністю «Галузеве машинобудування» ступеня вищої освіти «бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Машинобудування».
Спеціалізація за освітньо-професійною програмою «Хімічні технології високомолекулярних сполук» є однією з затребуваних технологічних професій, яка спрямована на здобуття поглиблених теоретичних знань та розумінь, практичних умінь та навичок, що відносяться до хімічного виробництва і сумісних з ним галузей промисловості. Програма базується на загальнонаукових результатах із урахуванням сучасного стану хімічної технології та інженерії, орієнтує на актуальний напрям, у рамках якого можлива подальша професійна та наукова кар`єра. Випускники за цією спеціалізацією спроможні ефективно виконувати завдання інноваційного характеру, орієнтовані на дослідження й розв’язання складних завдань розробки технологічних процесів виробництва хімічних речовин, виготовлення матеріалів та виробів на їхній основі.
Шановні керівники підприємств і приватних структур, підприємці!
Кафедра хімічної технології високомолекулярних сполук проводить дослідження та розробки за такими напрямами:
• технологічні процеси отримання та переробки високомолекулярних сполук;
• вибухові речовини та технології їх виробництва;
• технологія альтернативних палив;
• методи контролю процесу старіння полімерних матеріалів.
Ряд розробок впроваджено у виробництво на ШКЗ «Зірка», ШКЗ «Імпульс», ДержНДІХП, Сумихімпром, «Славія АКБ»(м.Київ) та ін.
Кафедра ХТВМС запрошує до співпраці!
→ На головну