< Шосткинський інститут Сумського державного університету - Дозвілля та відпочинок

Дозвілля та відпочинок

  Знайомтесь – колективи художньої самодіяльності студентського клубу

Поряд з навчальним процесом і підготовкою до самостійного дорослого буття студенти ШІСумДУ дуже добре вміє організовувати свій час, особливе місце в якому займає саме відпочинок. Що-що, а відпочивати студенти вміють! Центром організації дозвілля юнаків та дівчат Шосткинського інституту став студентський клуб, де працює кілька колективів художньої самодіяльності. Знайомтеся!

  Художній керівник колективу - Геннадій Федорович Філон

СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр).
Найстаріший народний самодіяльний художній колектив студентського клубу. Створений викладачем тодішнього Хіміко-технологічного технікуму В.Г. Буриндою ще на початку 1977 року. Нині художній керівник колективу - Геннадій Федорович Філон. СТЕМ – незмінний учасник та неодноразовий лауреат студентських фестивалів та конкурсів даного жанру, що проводяться в різних містах України та близького зарубіжжя. У 1997 р. колективу було присвоєно звання народний. СТЕМівці беруть активну участь у міських концертах та святкових заходах, їхні виступи дуже популярні серед жителів та гостей Шостки.

  Незмінний керівник протягом багатьох років - Соколова Ірина Юріївна

Колектив створено 1 вересня 1994 року. Його засновник і незмінний керівник протягом багатьох років - Соколова Ірина Юріївна. З перших кроків ансамбль став постійним учасником, призером і неодноразовим переможцем конкурсів та фестивалів різного рівня, таких як: «Студентська весна», «Кролевецькі рушники», «Від серця до серця», «Пісенний зорепад». Колектив постійно працює над розширенням репертуару, підвищенням вокальної майстерності, бере активну участь у всіх культурних заходах, особливо популярний серед студентів вузу та містян. 2013 року вокальному ансамблю «Сузір’я» присвоєно звання народного.

Народний вокальний ансамбль "Сузір‘я" Шосткинського інституту Сумського державного університету виконує попурі українських пісень

  Керівники ансамблю - відмінники освіти України Тетяна та Олег Демичі


Заснований 1 вересня 1996 року. Керівники ансамблю - відмінники освіти України Тетяна та Олег Демичі. Значимі та вагомі досягненням колективу: це перемоги на різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародний конкурсах і фестивалях, таких як: «Поліські візерунки», Київське дивоколо», «Слов’янський кубок», «Весняні арабески», «Алчевское зарево», «Яскрава країна», «Усі ми діти твої, Україно!», «Наша земля – Україна», «Слобожанська осінь», «Джерело надій», Всеукраїнський фестиваль хореографії ім. Павла Вірського. Репертуар колективу складається з народних та сучасних танців,стилізованих композицій. Народний ансамбль танцю «Світанок» знають і люблять далеко за межами регіону. У 2004 році колектив отримав звання «народний».

→ На головну