< Шосткинський інститут Сумського державного університету - Міжнародна наукова діяльність

Міжнародна наукова діяльність Шосткинського інституту СумДУ

  Європейський грант Жана Моне 2020 620065-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE

Європейський грант Жана Моне 2020 620065-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE на тему: «Застосування інтегрованих комунікацій для інформування громадськості з питань європейської інтеграції та електронної демократії».

© Шосткинський інститут СумДУ Викладачі кафедри економіки та управління Шосткинського інституту Сумського державного університету з вересня 2020 року виконують модуль Жана Моне «Застосування інтегрованих комунікацій для інформування громадськості з питань європейської інтеграції та електронної демократії».

Програма імені Жана Моне – це одна з освітніх програм Європейського Союзу, мета якої полягає в підвищенні рівня знань та поінформованості суспільства в ЄС та поза його межами з питань європейської інтеграції, через стимулювання викладання, дослідницької діяльності з європейської інтеграції, зокрема стосунків ЄС з іншими країнами, та міжлюдського та міжкультурного діалогу.

Erasmus+ є програмою ЄС для підтримки розвитку освіти, молоді та спорту. Ця програма допомагає здійснювати обмін студентами, викладачами та науковцями країн-членів ЄС, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини та України. Erasmus+ надає можливість навчатися, проходити стажування, працювативтранснаціональному партнерстві та ділитися інноваційними практиками діяльності у різноманітних сферах, чи викладати в країні, що бере участь в програмі. Erasmus+ вважається найуспішнішою освітньою програмою Європейського Союзу і важливим інструментом боротьби з безробіттям.

У рамках програми Жана Моне Європейський Союз виділяє кошти університетам на започаткування викладання дисциплін, пов’язаних з тематикою європейської інтеграції та розвитку наукової діяльності в зазначеній сфері. Дисципліни загалом стосуються розбудови європейської спільноти, європейського права, європейської економіки, європейської політики, історії європейської інтеграції тощо.

Теги: КафедриКафедра ЕУНаукова діяльність