< Шосткинський інститут Сумського державного університету - Підрозділи Шосткинського інституту Сумського державного університету

Підрозділи Шосткинського інституту Сумського державного університету

  До підрозділів Шосткинського інституту Сумського державного університету відносяться :

Шосткинський фаховий коледж імені Івана Кожедуба Сумського державного університету , бібліотека Шосткинського інституту Сумського державного університету, відділ бухгалтерського обліку та звітності

  Директор коледжу - Тетяна Іванівна Сорока


Відокремлений структурний підрозділ "Шосткинський фаховий коледж імені Івана Кожедуба Сумського державного університету" - навчальний заклад І рівня акредитації, який повністю відповідає вимогам сучасної системи освіти.
→ Сайт Шосткинського фахового коледжу ім. Івана Кожедуба СумДУ

  Пригара Ірина Олександрівна – провідний фахівець відділу довузівської підготовки


Відділ довузівської підготовки є структурним підрозділом Шосткинського інституту СумДУ, створений з метою організації роботи по формуванню контингенту абітурієнтів та їх підготовці до вступу у ВНЗ.

Відділ займається

- створює плани та налагоджує зв’язки з районними та міськими відділами освіти, школами, іншими навчальними закладами регіону для проведення профорієнтаційної та рекламно-інформаційної роботи;
- створенням та ефективною діяльністю на базі ШІСумДУ підготовчих курсів з різним терміном навчання та спрямування;
- організацією при школах профільних класів відповідно до спеціальностей вузу; (посилання на розклад профільних класів)
- запровадженням інших форм навчальної роботи з підготовки майбутніх абітурієнтів до складання ЗНО;
- організацією та проведенням Днів відкритих дверей, екскурсій, залученням старшокласників до участі в наукових, культурно-масових та спортивних заходах інституту( див.архів новин ).
Відділ ініціює видання газети «Студентська орбіта» та опікується діяльністю офіційного сайту інституту (http://shinst.sumdu.edu.ua), а також об’єднує зусилля кафедр та структурних підрозділів вузу для вирішенні всіх профорієнтаційних завдань.

  → Бібліотечні ресурси СумДУ

Електронна бібліотека Адреса: 41100, м. Шостка, Сумська обл., вул. Гагаріна, 1, IV корпус, V поверх, к.501

Читальний зал Адреса: 41100, м. Шостка, Сумська обл., вул. Гагаріна, 1, IV корпус, V поверх, к.502

  Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності ШІСумДУ - Пустобород Світлана Василівна


Метою ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності є надання користувачам для прийняття рішень повної, правдивої та неупередженої інформації про фінансове становище, результати діяльності та рух грошових коштів установи. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності ШІСумДУ - Пустобород Світлана Василівна.
Адреса відділу: 41100, м. Шостка, Сумська обл., вул. Гагаріна, 1, к.IV, к.301, тел. (05449) 4-28-21,
E-mail: shі[email protected]

  → Кафедра СІТ ШІ СумДУ

Відділ комп'ютерного обслуговування ШІ СумДУ виконує всі роботи по обслуговуванню комп’ютерної техніки (майже 200 одиниць ПК та серверів). Завдяки належному рівню кваліфікації спеціалістів усі види робіт та послуг здійснюються в найкоротші терміни. До будь-якої проблеми, яка виникає в процесі роботи техніки, ми підходимо комплексно, що забезпечує як усунення самої проблеми, так її причин та наслідків.
У підпорядкування відділу входить копіювальний центр, що налічує декілька професійних високоякісних машин для друку. У центрі є можливість роздруковувати широкоформатні макети, фотографії, креслення, буклети і т.п.
На разі головне завдання відділу - обслуговування серверів та мережевого обладнання, розширення можливостей копіювального центру, розвиток комп‘ютерної інфраструктури 4-го корпусу інституту.

→ На головну