Щиро вітаємо

Опубліковано: 3 травня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

Щиро вітаємо

Тісна плідна співпраця науковців Шосткинського інституту з талановитою учнівською молоддю Шосткинської громади принесла ще одну блискучу перемогу.
Викладачка кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук кандидатка технічних наук Оксана Павленко разом зі своєю колегою вчителькою хімії Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Ольгою Крутовою-Онікієнко допомогли здобути звання суперфіналістки конкурсу "Всеукраїнський юнацький водний приз-2024" учениці 10-А класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Варварі Щигот. Захід проходив з 24 по 25 квітня в рамках Міжнародного конкурсу «Stockholm Junior Water Prize» .
Щиро вітаємо переможницю разом з її науковими керівницями.
Пишаємося нашими професіоналами!

/h4>