«Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи»

Опубліковано: 02 травня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Науково-дослідна робота

IX Всеукраїнська науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи»

25 квітня 2024 року в Шосткинському інституті Сумського державного університету була проведена щорічна ІХ Всеукраїнська науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи», метою якої є обмін досвідом, що спрямований на розширення та зміцнення творчих зв’язків і контактів з відповідними кафедрами закладів вищої освіти України, а також підвищення рівня профорієнтаційної роботи завдяки залученню вчителів та учнів загальноосвітніх закладів.
У заході взяли участь представники Донецького національного університету імені Василя Стуса, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Львівського політехнічного національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Чернівецького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України, Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського, Київського національного лінгвістичного університету, Шосткинського фахового коледжу ім. І.Кожедуба СумДУ, Шосткинського фахового коледжу імені Івана Кожедуба, Шосткинського фахового медичного коледжу, ДПТНЗ Шосткинське вище професійне училище, Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІ ступенів – ліцей, Шосткинської гімназії Шосткинської міської ради, Шосткинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12, Шосткинської міської станції юних техніків, Шосткинської міської станції юних натуралістів.
Майже 70 учасників взяли участь в роботі цьогорічної конференції за наступними напрямами:
- сучасні проблеми хімічної технології;
- прикладні та фундаментальні питання природничих наук;
- системи управління, математичне моделювання та інформаційні технології;
- сучасні проблеми та перспективи дослідження соціально-гуманітарного знання;
- новації в економіці та фінансах;
- перспективні методики викладання в навчальних закладах;
- європейська інтеграція: нові можливості та горизонти.
Під час роботи секцій доповіді учасників оцінювали члени журі, які визначили переможців:
- перше місце вибороли Роговой Єрмак, Богун Владислава, Могила Данило, Осипенко Катерина, Левченко Марія;
- друге місце вибороли Клочко Єлизавета, Василенко Віктор, Пригара Єлизавета, Осипенко Поліна, Кривоніс Діана;
- третє місце вибороли Малишок Кіра, Євченко Вікторія, Помаз Анна, Піскунова Ксенія, Шинкарьова Ксенія, Булітко Даниіл.

Вітаємо переможців і висловлюємо щиру подяку всім учасникам конференції та маємо надію на подальшу плідну співпрацю!

Більше про конференцію: --> на сайт конференції - https://csp.sumdu.edu.ua/

Інтернет-газета Шостка-Інфо про конференцію:
--> Юний науковець із Шостки – переможець Всеукраїнської науково-методичної конференції