Вітаємо студентів інституту з зайнятим другим місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Опубліковано: 6 травня 2021 року Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Навчання

Вітаємо студентів інституту !

Вітаємо студентів Приму Данила гр.СУ-71ш-8 та Бойко Владислава гр.СУ-01ш та їх наукового керівника доцента кафедри системотехніки та інформаційних технологій к.п.н. Мар’їнських Юрія Михайловича з зайнятим другим місцем у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Електротехніка та електромеханіка» з темою «Створення радіаційних перетворювачів сонячної енергії з використанням діючої моделі надпровідного генератора космічного призначення і дослідження енергетичних характеристик при їх функціонуванні».
Заключний етап конкурсу відбувався в Дніпровському державному технічному університеті м.Кам’янське 21-23 квітня 2021р., де були представлені до захисту 174 роботи з усіх університетів України.
Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших наукових здобутків, творчих успіхів та натхнення!

TЕГИ: Навчання ◊ Науково-дослідна робота ◊ Кафедра СІТ