Вручення дипломів магістрів випускникам кафедри ХТВМС

Опубліковано: 6 січня Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Кафедра ХТВМС

Bручення дипломів магістрів випускникам

5 січня 2021 року відбулись урочистості з нагоди вручення дипломів магістрів випускникам Шосткинського інституту СумДУ.
Найщиріші побажання випускникам висловили директорка Наталія Тугай, заступник директора з науково-педагогічної роботи Тетяна Шевцова та завідувачка кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук Віта Середа. До теплих привітань приєдналась керуюча справами виконкому Олена Кравченко.
Бажаємо Вам, дорогі випускники, впевненості в своїх силах, витримки й наполегливості у досягненні поставлених цілей. В добру путь!

Вручення дипломів магістрів. ТРК "Акцент" - 2021 © Facebook video

Студенти кафедри «Хімічної технології високомолекулярних сполук» Шосткинського інституту Сумського державного університету отримали довгоочікувані дипломи магістрів.

TЕГИ: Кафедра хімічної технології високомолекулярних сполук