Конкурс «Романтична пара - 2020»

Опубліковано: 17 лютого Підготовлено ШІ СумДУ ТЕГ : Дозвілля та відпочинок

14 лютого в день всіх закоханих міський конкурс «Романтична пара» зібрав п’ять красивих, творчих і розумних пар.

За титул найромантичнішої пари змагались юнаки та дівчата з Шосткинського інституту СумДУ, Хіміко-технологічного коледжу ім. Кожедуба, медичного училища, ДНЗ Шосткинський центр ПТО та ДПТНЗ Шосткинське вище професійне училище. Наш навчальний заклад представляла чудова пара : Губін Єгор (гр. ХТ-81ш-9) та Северина Вероніка (гр. ХТ-61ш-7).
Скільки випробувань чекало на юнаків та дівчат! Щоб довести свої щирість своїх почуттів, учасникискладали вірші, оригінально освідчувались в коханні на сцені та екрані, стрибали у мішках, освоювали ази перукарського мистецтва. З усіма завданнями пари впорались блискуче. Тож вердикт журі був одноголосним - перемогло кохання, адже всі пари проявили себе якнайкраще!

TЕГИ: Дозвілля та відпочинок