Студінформ
Заходи
Дозвілля
Спорт

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про студентське самоврядування в Шосткинському інституті Сумського державного університету

1. Загальні положення

1.1. Студентське самоврядування в Шосткинському інституті СумДУ – це право та можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні ним. Студентське самоврядування є невід’ємною частиною громадського самоврядування ШІСумДУ. Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів ШІСумДУ, всі вони мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування (далі – ОСС).
1.2. Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів. Воно здійснюється студентами безпосередньо і через ОСС, які на рівні, інституту обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.
1.3. Студентське самоврядування виражає інтереси всіх студентів інституту незалежно від раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, громадянства, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.
1.4. У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються чинним законодавством України, Статутом СумДУ та цим Положенням.
1.5. ОСС діють на принципах:
– добровільності, колегіальності, відкритості;
– виборності та звітності ОСС;
– рівності права студентів на участь у студентському самоврядуванні;
– незалежності від впливу політичних партій та релігійних організацій.
1.6. Органи студентського самоврядування мають право співпрацювати з державними органами влади, фондами, комерційними структурами, донорськими структурами, органами студентського самоврядування інших навчальних закладів та молодіжними організаціями, діяльність яких не має політичного або релігійного характеру. Між ОСС, профспілковою організацією студентів та адміністрацією Інституту може укладатися угода про співробітництво.
1.7. Керівництво навчального закладу зобов’язане створювати умови для забезпечення діяльності та розвитку студентського самоврядування.

Повний текст Положення про студентське самоврядування >>>

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Ви звикли бути у вирі подій? Тоді саме на вас чекають наші наукові,культурні та розважальні заходи.Наш інститут це місце, що, як магніт, притягує творчих, талановитих, креативних або просто небайдужих студентів і співробітників , які кожну вільну хвилину ладні використати для самовдосконалення та розвитку.

1

Шосткинський інститут СумДУ

Студенти та співробітники Шосткинського інституту Сум ДУ приєднались до благодійної акції «Життя без сміття» ...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

В Шосткинському інституті відбулись вибори на посаду студентського директора та мажоритарного кандидата до студентського ректорату СумДУ...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

Вже стало багаторічною традицією у студентів інституту проводити Дні самоврядування, присвячені професійному святу працівників освіти...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

«Щоб стати повноправним студентом, необхідно пройти ритуал посвяти» - так вважає студентський директор Майданик Єгор. Цю думку цілком розділяють члени студентської ради, які підготували для першокурсників та студентів, що прийшли на поповнення, спеціальну розважальну програму...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

В Шосткинському інституті відбулась зустріч студентів з представниками «Клініки, дружньої до молоді». Досвідчений фахівець клініки, психолог Аргунова Е.В розповіла про особливості захворювання на СНІД...

Дізнатися більше >>>

Архів новин >>>

 

1

Якщо ви молоді та енергійні - маєте безліч ідей, то студентська рада ШІСумДУ запрошує до співпраці. Майбутні лідери ми чекаємо на вас!

 

 

 

   

 

 

Приходьте до нас !

Студенти інституту мають змогу брати активну участь у господарському, громадському, культурно-мистецькому та науково-освітньому секторі.

Плідні стосунки студентського самоврядування та дирекції нашого інституту є гарантом активного розвитку та вдосконалення освітньої системи навчального закладу в цілому.

Надаючи освіту , ШіСумДУ також ставить за мету розширити досвід життя студентів. З цієї метою студенти заохочуються:


1. Використовувати всі можливості, які надає інститут, для інтелектуального та духовного розвитку, формування позитивного ставлення до навчання і громадянської зрілості.


2. Створювати атмосферу відповідальної поведінки та самовираження згідно з існуючими правилами.


3. Будувати відносини з іншими студентами на основі норм соціальної поведінки, які не розходяться з метою навчання.


4. Набувати організаторських здібностей та відповідальності, брати участь у студентському управлінні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


© Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Курси Контакти