Студінформ
Заходи
Дозвілля
Спорт

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про студентське самоврядування в Шосткинському інституті Сумського державного університету

1. Загальні положення

1.1. Студентське самоврядування в Шосткинському інституті СумДУ – це право та можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав та інтересів студентів, а також брати участь в управлінні ним. Студентське самоврядування є невід’ємною частиною громадського самоврядування ШІСумДУ. Студентське самоврядування об’єднує всіх студентів ШІСумДУ, всі вони мають рівні права та можуть обиратися та бути обраними в робочі, дорадчі, виборні та інші органи студентського самоврядування (далі – ОСС).
1.2. Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів. Воно здійснюється студентами безпосередньо і через ОСС, які на рівні, інституту обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.
1.3. Студентське самоврядування виражає інтереси всіх студентів інституту незалежно від раси, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, громадянства, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак.
1.4. У своїй діяльності органи студентського самоврядування керуються чинним законодавством України, Статутом СумДУ та цим Положенням.
1.5. ОСС діють на принципах:
– добровільності, колегіальності, відкритості;
– виборності та звітності ОСС;
– рівності права студентів на участь у студентському самоврядуванні;
– незалежності від впливу політичних партій та релігійних організацій.
1.6. Органи студентського самоврядування мають право співпрацювати з державними органами влади, фондами, комерційними структурами, донорськими структурами, органами студентського самоврядування інших навчальних закладів та молодіжними організаціями, діяльність яких не має політичного або релігійного характеру. Між ОСС, профспілковою організацією студентів та адміністрацією Інституту може укладатися угода про співробітництво.
1.7. Керівництво навчального закладу зобов’язане створювати умови для забезпечення діяльності та розвитку студентського самоврядування.

Повний текст Положення про студентське самоврядування >>>

 
 

 
 

 

 

 

 

 

Поряд з навчальним процесом і підготовкою до самостійного дорослого буття студенти ШІСумДУ дуже добре вміє організовувати свій час, особливе місце в якому займає саме відпочинок. Що-що, а відпочивати студенти вміють!

Шосткинський інститут СумДУ

Творчі колективи Шосткинського інституту і Хіміко-технологічного коледжу вітають містян зі святами...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

Напередодні Нового року в кафетерії Шосткинського інституту за одним столом зібралась незвичайна компанія – мирні жителі та представники мафіозного клану...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

Напередодні святкування Хеллоуіну до Шосткинського інституту завітали моторошні, проте милі «чудовиська»...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

Про те, як цікаво та з користю провести свій вільний час, добре знають учасники студентського самоврядування. Тож нещодавно вони організували відкритий перегляд фільму...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

Щороку студенти – переможці фестивалю- конкурсу «Студентський дебют» отримують туристичну путівку до одного з міст України ...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

У місті Конотоп відбувся XIX Відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця». У заході взяли участь представники різних міст України...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

«Місто засинає, просинається мафія…» - так розпочалась психологічна гра з детективним сюжетом, в якій взяли участь студенти інституту та учні ЗОШ І-ІІІ ст. №11...

Дізнатися більше >>>

Шосткинський інститут СумДУ

В день усіх закоханих міський конкурс «Романтична пара» зібрав в залі ЦЕВ «Юність» найпалкіших прихильників цього свята...


Фоторепортаж >>>

Архів новин >>>


 

 

   

 

  Знайомтесь – колективи художньої самодіяльності студентського клубу

Центром організації дозвілля юнаків та дівчат Шосткинського інституту став студентський клуб, де працює кілька колективів художньої самодіяльності. Знайомтеся!


СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр).
Найстаріший народний самодіяльний художній колектив студентського клубу. Створений викладачем тодішнього Хіміко-технологічного технікуму В.Г. Буриндою ще на початку 1977 року. Нині художній керівник колективу - Геннадій Федорович Філон. СТЕМ – незмінний учасник та неодноразовий лауреат студентських фестивалів та конкурсів даного жанру, що проводяться в різних містах України та близького зарубіжжя. У 1997 р. колективу було присвоєно звання народний. СТЕМівці беруть активну участь у міських концертах та святкових заходах, їхні виступи дуже популярні серед жителів та гостей Шостки.

Народний вокальний ансамбль «Сузір‘я».
Колектив створено 1 вересня 1994 року. Його засновник і незмінний керівник протягом багатьох років - Соколова Ірина Юріївна. З перших кроків ансамбль став постійним учасником, призером і неодноразовим переможцем конкурсів та фестивалів різного рівня, таких як: «Студентська весна», «Кролевецькі рушники», «Від серця до серця», «Пісенний зорепад». Колектив постійно працює над розширенням репертуару, підвищенням вокальної майстерності, бере активну участь у всіх культурних заходах, особливо популярний серед студентів вузу та містян. 2013 року вокальному ансамблю «Сузір’я» присвоєно звання народного.

Народний вокальний ансамбль "Сузір‘я" Шосткинського інституту Сумського державного університету виконує попурі українських пісень>>>

Фотопрезентація ансамблю >>>


Народний ансамбль танцю «Світанок».
Заснований 1 вересня 1996 року. Керівники ансамблю - відмінники освіти України Тетяна та Олег Демичі. Значимі та вагомі досягненням колективу: це перемоги на різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародний конкурсах і фестивалях, таких як: «Поліські візерунки», Київське дивоколо», «Слов’янський кубок», «Весняні арабески», «Алчевское зарево», «Яскрава країна», «Усі ми діти твої, Україно!», «Наша земля – Україна», «Слобожанська осінь», «Джерело надій», Всеукраїнський фестиваль хореографії ім. Павла Вірського. Репертуар колективу складається з народних та сучасних танців,стилізованих композицій. Народний ансамбль танцю «Світанок» знають і люблять далеко за межами регіону. У 2004 році колектив отримав звання «народний».


Студентська хореографічна студія «Мрія».
Наймолодший самодіяльний колектив створений творчою групою студентів лише 2 роки тому. Ідейний натхненник і керівник – студентка-старшокурсниця Марина Барсукова. Лірично-романтичні та експресивно-запальні танцювальні постановки колективу викликають щораз нестримні емоції глядачів різного віку та естетичних уподобань.

 

 

© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Курси Контакти