АДРЕСА
ТЕЛЕФОННА КНИГА
ВІДПРАВИТИ ЛИСТА
СТРУКТУРА САЙТУ
Фотогалерея

 


Контактна інформація:

Наша адреса:

41100, Сумська область, м. Шостка, вул.Гагаріна 1

тел ( 05449 ) 4-28-28

Шосткинський інститут Сумського державного університету

Електронна Пошта info@ishostka.sumdu.edu.ua

 


Заочна та дистанційна форми навчання:

Шосткинський інститут Сумського державного університету

Центр заочної та дистанційної форми навчання : тел ( 05449 ) 4-28-23

Гагаріна, 1, к. 319-320

Електронна Пошта zaoch@ishostka.sumdu.edu.ua

Дізнатися більше

 

 

 

Структура сайту Шосткинського інституту

Сумського державного університету !

 

   

Запрошуємо до Шостки 

Шостка – районний центр Сумської області, місто обласного підпорядкування, розташоване на березі однойменної річки, притоки Десни. Поселення засноване в 1-й половині XVIII століття, статус міста має з 1924 року. Відстань до Сум становить 209 км, до Києва – 300 км, Чернігова – 212 км, Харкова та Гомеля – 320 км; до траси Київ-Москва - 32 км. Шостку та Київ з'єднує електрофікована залізниця. У місті мешкає близько 78 тисяч жителів.
У Шостці функціонують підприємства хімічної, лісної, харчової та оборонної галузі, а також науково-дослідні інститути. Працюють 13 загальноосвітніх шкіл, 3 професійно-технічні навчальні заклади, медичне училище та хіміко-технологічний коледж.
Головним освітнім закладом міста є Шосткинський інститут, створений в 2001 році як позабазовий структурний підрозділ Сумського державного університету класичного типу, який має IV рівень акредитації, що дає право на підготовку спеціалістів найвищих кваліфікаційних рівнів - «спеціаліст» та «магістр» - практично з усіх спеціальностей денної та заочної форм навчання (наказ №414 Міністерства науки і освіти України від 08.06.2001 р.) Нині в інституті на денній та заочній формі навчається більше 600 студентів; 80% викладачів мають науковий ступінь кандидатів та докторів наук, працює 4 професори та доценти, середній вік професорсько-викладацького складу - 49 років. Інститут здійснює підготовку за сімома спеціальностями: «Галузеве машинобудування», «Хімічні технології та інженерія», «Економіка», «Підприємство, торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент» та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». До складу інституту входять 14 навчально-наукових лабораторій. Студенти мають можливість отримати на старших курсах другу вищу освіту, навчатися на військовій кафедрі, продовжити навчання в аспірантурі. Один із основних напрямів діяльності вузу – науково-дослідна робота. ШІСумДУ став центром наукових заходів різного рівня за широкого представництва діячів науки та промисловців регіону та держави в цілому. З 2011 року в Шосткинському інституті проходить Всеукраїнська науково – теоретична конференція «Хімічна технологія: наука та виробництво», з 2012 - Міжнародна науково-практичні конференції «Хімічна технологія: наука, економіка та виробництво» за участі представників України, Республіки Білорусь, Польщі та Латвії.
Шосткинський інститут розвивається, рухається вперед назустріч інноваціям, прагне бути цікавим не лише для власних студентів, але й для інших навчальних закладів, підприємств та організацій регіону, а тому відкритий для спілкування та співпраці.


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси