< Шосткинський інститут Сумського державного університету - Мар’їнських Юрій Михайлович – доцент кафедри СІТ,кандидат педагогічних наук

Мар’їнських Юрій Михайлович

доцент кафедри СІТ, кандидат педагогічних наук

Освіта:
вища
Науковий ступінь та учене звання:
кандидат педагогічних наук, доцент кафедри СІТ, відмінник освіти України.
Досвід викладання:
з 2002 року і до нині – викладач предметів: фізика, енергозбереження в технічних системах, корозія і захист від неї, охорона праці та ін.

Коло наукових інтересів:

  • • створення енергетичних систем космічного та земного базування, які перетворюють сонячну енергію в механічну і електричну в необхідній кількості.

Досвід роботи:
після закінчення педагогічного училища, фізико-математичного факультету Курського державного університету з 1973-1977 рік працював директором та учителем фізики в сільських школах.
З 1977 р. - викладач фізики Шосткинського вищого професійного училища. За створення науково-методичної технології навчання фізики став лауреатом Всесоюзних конкурсів «Урок фізики – 88» та «Урок фізики – 91», а також «Учителем року» обласного конкурсу (1996р).
У 1992 році захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Має теоретичний і практичний досвід зі створення навчальних технологій на основі укрупнення дидактичних одиниць у процесі навчання фізики. Уперше розробив та впровадив у педагогічну практику модульну систему навчання в профтехосвіті, за результатами якої занесений до збірки «Профтехосвіта України в іменах». Неодноразово відзначений дипломами і грамотами Міністерства освіти і науки України. Навчальні засоби, розроблені Мар`їнських Ю.М., демонструвалися на Всеукраїнській виставці « Сучасна освіта України» 2007, 2008 р. та нагороджені дипломами і грамотами.

Інші обов'язки:

• Постійний керівник студентських науково-дослідницьких робіт, які на Всеукраїнських конкурсах посідають призові місця.

Публікації:

Основні наукові праці:
Публікації в наукових закордонних виданнях New Generation Thermodynamic Autonomously Managed Space Solar PowerPlant. Journal of Engineering Thermophysics, 2014, vol.23, no.4 Russia.Springer

http://link.springer.com/article/10.1134/S1810232814040109 USA Springer: Digital Object Identifier (DOI)10.1134/S1810232814040109 Germany

→ Кафедра СІТ

Теги: КафедриНавчанняВступ