Презентація ШІ СумДУ в м. Новгород-Сіверський

Вже традиційно у сусідньому Новгороді-Сіверському відбувся осінній «Ярмарок професій», де свої досягнення представляли співробітники навчальних закладів північного регіону Сумщини і Чернігівщини. Шосткинський інститут і Хіміко-технологічний коледж Сумського державного університету представили на огляд майбутніх абітурієнтів наукові результати в сфері ІТ-технологій. Цікаві девайси дуже сподобалися глядачам і викликали купу запитань. Учні також мали нагоду отримати інформаційні матеріали про умови вступу до ЗВО у 2020 році і проглянути презентації під час виступу представників вишів.

На сторінку Довузівська підготовка >>>