"Mic Інститут - 2019"

Яскраве дійство краси, гармонії та грації відбулось в ЦЕВ «Юність».
П’ять найгарніших, найталановитіших і найрозумніших дівчат стали учасниками яскравого шоу «Міс ШІ СумДУ–2019». Красуні дивували глядачів та журі не тільки вишуканою вродою, а й своїми талантами. Дівчата виконували ліричні пісні, запальні танці, демонстрували акторські здібності. Учасниці конкурсу виходили на сцену в різних образах – в яскравих вечірніх сукнях і м’яких піжамах, в діловому одязі і в романтичному весільному вбранні. Такі різні стилі та образи тільки підкреслювали юну дівочу красу. Тож жодна конкурсантка не залишилась без титулу, бо всі вони заслуговували на найвищу нагороду. Отже, за висновками журі, номінації визначились наступним чином:
Катерина Іпатко – «Міс Грація»
Марина Шнир – «Міс оригінальність»
Дар’я Позняк – «Міс артистичність»
Карина Сурай – «Міс Ніжність»
Аліна Плющик здобула потрійний титул – «Міс Чарівність», «Міс глядацьких симпатій» і найголовніший - «Міс ШІ СумДУ-2019».
Конкурс краси проходив за активної підтримки мера міста Ноги М.П.
Фіналістка конкурсу отримала головний приз від народного депутату України Молотка І.Ф. - подарунковий сертифікат ювелірного салону «Золотий вік», який вручила помічник депутата Олена Шульга.
Успіху конкурсу посприяли і представники косметичних компаній: Наталія Сало - директор компанії Faberlic в м.Шостка та Людмила Федоренко- територіальний менеджер з розвитку компанії Avon.
Створення романтичних образів відбулось за допомоги дизайнера Марини Черкай, засновниці бренду «CHERKAY».
А глядачі вкотре впевнились, що наші дівчата найгарніші, найталановитіші та найобдарованіші!
Вітаємо всіх учасниць!

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :