ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади

З 20 по 22 травня 2019 року на базі Одеської національної академії харчових технологій відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування» зі спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», в якій взяли участь 45 учасників (бакалаврів) із 19 закладів вищої освіти України.
ШІСумДУ представляв студент 4 курсу групи СУ-51 Горбач Богдан (науковий керівник, ст. викладач, кандидат технічних наук Худолей Г.М.), який показав високий рівень знань та зайняв достатньо високе місце в індивідуальному заліку.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри СІТ >>>