22-24 травня 2019 в м. Стара Лєсна (Словаччина) під егідою Словацької Академії наук та низки наукових і виробничих установ ЄС відбулася 31-а Міжнародна науково-технічна конференція «Blasting technique 2019» (Вибухові технології 2019). На конференції були присутні науковці, гірники, представники виробництв та уряду Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі, Естонії, Азербайджану.
Українських вибуховиків представляв заступник директора ШІ СумДУ з наукової роботи к.т.н. Закусило Р.В. з низкою лекцій, що стосувались нових засобів для відбивання блочного каменю та особливостей розвинення детонаційних хвиль у складних зарядах вибухових речовин.
По закінченні лекційної частини представники Словацької Спілки Буровибухових Робіт організували для учасників цікаві екскурсії у Бєлянську печеру та Шахту добування шляхетного опалу.
Результатом конференції можна вважати встановлення міжнародних зв’язків між науковцями ШІ СумДУ та Словацькою Академією наук.

На сторінку кафедри ХТВМС >>>