В Шосткинському інституті СумДУ працювала експертна комісія

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 514-п від 15.05.2019 р. з 29 по 31 травня 2019 року в Шосткинському інституті СумДУ працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми "Економіка і бізнес" зі спеціальності "051 - Економіка" за першим (бакалаврським) рівнем.
До складу комісії входили:
- КРУГЛОВА Олена Анатоліївна – голова експертної комісії, професор кафедри економіки та управління Харківського державного університету харчування і торгівлі, кандидат економічних наук;
- ГУМЕННА Олександра Віталіївна – член експертної комісії, декан факультету економічних наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», доцент кафедри маркетингу та управління бізнесом, кандидат економічних наук.
Проведення акредитаційної експертизи здійснювалося відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах, пункт 4, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 р. №978, Державних умов до акредитації напряму підготовки, спеціальності ВНЗ (Наказ МОНУ від 13.06.2012 р. №689), Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти, затверджених Постановою КМУ №1187 від 30 грудня 2015 року.
На підставі експертизи комісія рекомендувала акредитувати спеціальність (напрям підготовки) "051-Економіка", спеціалізація (освітня програма) 051.00.06 "Економіка і бізнес".
Висновки акредитаційної комісії направлені до Міністерства освіти і науки України.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ