«Місто засинає. Просинається мафія…». Командно-психологічна гра

Напередодні Нового року в кафетерії Шосткинського інституту за одним столом зібралась незвичайна компанія – мирні жителі та представники мафіозного клану. Так розпочалась командно-психологічна гра «Мафія», в якій взяли участь студенти, викладачі та гості. В гарячій дискусії зійшлись логіка, емоції, інтелект та інтуїція. Учасники гри старанно намагались переконати інших в своїх мирних намірах. Хтось застосовував логіку, хтось довірився своїм внутрішнім відчуттям, а хтось робив це навмання. І все ж інтрига трималась до останнього.
Найбільше перемог здобула Позняк Дар’я (гр. Ф-71ш-8), друге місце посів Прокудін Давид (медичне училище), трійку лідерів завершила Хочина Ірина (провідний фахівець з ВР).

На сторінку Студентам >>>