Виставка–конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Другий рік поспіль доцент кафедри системотехніки і інформаційних технологій кандидат педагогічних наук Мар’їнських Ю.М. керує науковою роботою учасниці МАН учениці 11 класу комунальної організації «Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Шосткинської міської ради Сумської області» Бочарової Анни. Тема дослідження «Багатофункціональний перетворювач сонячної енергії в інші види енергії як перспективна технологія».
Результатом співпраці стала перемога юної дослідниці на Х Всеукраїнській науково-технічній виставці – конкурсі молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» у номінації матеріалознавство та перспективні технології.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ