Event 2019 «Бізнес і наука»

На базі Шосткинського інституту СумДУ відбувся Event 2019 «Бізнес і наука». Були запрошені директор інституту луб’яних культур НААН України Ігор Маринченко, начальник відділу промоції та туризму Сумської обласної державної адміністрації Гладенко Юрій і ментор Tech StartUp School (у рамках проекту від British Council «Creative Spark»), викладач Львівської політехніки Олег Дума.
Був проведений тренінг, представлено багато цікавих наукових ідей, здійснений пошук альтернативних рішень щодо перетворення наукових розробок у стартапи.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ