Розпочали роботу 8-ми місячні підготовчі курси

Розпочали роботу 8-ми місячні підготовчі курси для учнів 11-х класів шкіл, студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних училищ. Слухачі мають можливість вивчати українську мову та літературу, математику, англійську мову і історію України. Заняття ведуть кваліфіковані викладачі за програмами ЗНО.
Шосткинський інститут Сумського державного університету запрошує бажаючих долучитися до процесу підготовки і оголошує набір на 6-ти місячні підготовчі курси. Також продовжується набір до груп з вивчення хімії і фізики.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>