Зустріч зі студентами представників кафедри військової підготовки СумДУ

27 травня 2019 року Шосткинський інститут СумДУ відвідали представники кафедри військової підготовки базового навчального закладу на чолі із начальником, кандидатом технічних наук, доцентом, полковником Ляпою Миколою Миколайовичем.
Під час заходу відбулася зустріч із студентами 1-4 курсів інституту. Ляпа М.М. ознайомив присутніх із правилами прийому на кафедру військової підготовки та розкрив переваги військової освіти.
У холі ШІСумДУ була розміщена невеличка експозиція військової техніки, а також лазерний тир. Усі бажаючі мали змогу перевірити свою влучність, взяти участь у «бойових діях», а також запустити квадрокоптер.
Представники кафедри запросили всіх бажаючих на навчання військовій справі.