Літературний вечір «Все починається з кохання»

Здалося б, у час суцільного захоплення віртуальним спілкуванням і розвагами зацікавити молодь літературними посиденьками навряд чи вдасться. Але поетичні вечори, що проводяться в інституті ось уже кілька років поспіль, засвідчують протилежне.
Наші студенти і юнаки та дівчата з інших навчальних закладів збираються разом, щоб «винести на люди» власні доробки, поділитися творами улюблених митців. Посперечатися, послухати, поговорити, почути і бути почутим – це, виявляється, так потрібне сучасній молоді.
Тема вечора – «Все починається з кохання» - передбачала відвертість у почуттях і словах, об’єднувала атмосферою щирості і душевності. А незмінна в таких випадках гітара створювала своєрідний романтичний фон для слова. Учасники вечора ділилися сокровенним, розповідали історію свого життя і творчості, натомість отримували схвалення і підтримку.
А це такий стимул рухатися вперед до вершин Афіни, Афродіти і Музи.

 

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти