Новорічне свято для дітей співробітників інституту та мікрорайону організували студенти ШІСумДУ

 

У вестибюлі навчально-лабораторного корпусу зустріла гостей розкішна ялинка, що вабила малечу різнокольоровими прикрасами та яскравими вогниками. Щирі посмішки, захоплені і здивовані погляди, бажання все побачити, до всього доторкнутися створювали атмосферу безпосередності дитячого новорічного свята.
Привітна Снігуронька (її талановито зіграла студентка Марина) залучала до розваг не лише дітей, а й дорослих. Появі Діда Мороза (незмінного в цій ролі Геннадія Федоровича) малеча ще більше зраділа і стала розважалася на повну. Матусі й татусі, бабусі та дідусі сповна розділяли радість своїх діток. Це дійство, як видно, налаштувало дорослих на емоційну хвилю прийдешніх зимових свят, коли з’являється непоборне бажання прикрасити будинок, встановити ялинку і … чекати Діда Мороза. А він, звісно ж, принесе подарунки.
Так було і цього разу. Усі дітки отримали подаруночки і стали (завдяки старанням студентів!) ще на дрібочку щасливішими.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти