Спільний профзахід

 

Шосткинський інститут та Сумський державний університет провели спільний профорієнтаційний захід для старшокласників м.Новгород-Сіверська сусідньої Чернігівської області.
Виставка-презентація, інформаційно-рекламний роздатковий матеріал, відеоролики, виступ керівника департаменту доуніверситетської освіти СумДУ Зимака Ю.А. та заступника директора ШІСумДУ Проценка О.М, концертна програма, підготовлена шосткинськими студентами, – усе це сприяло створенню багатогранного і цілісного уявлення про дані ВНЗ Сумської області.
Школярі також отримали найновішу інформацію про вступну кампанія 2018 року, зокрема про правила прийому, чисельність бюджетних місць, нюанси і деталі, на які слід зважати, щоб досягти бажаного. Особливу увагу було приділено питанню вибору предметів ЗНО, адже від цього залежить і можливість вступу, і його варіантність.
Шосткинський інститут надає майбутнім абітурієнтам, їхнім батькам безкоштовні і детальні консультації з питань вступної кампанії -2018 року.
Звертайтеся: (05449) 4-28-20, (095)223-04-26, (099)220-45-20
Приходьте: м. Шостка, вул. Гагаріна, 1, к. 315-317
Пишіть : vid.dovuz@ukr.net
Приєднуйтесь у Facebook: www.facebook.com/ft.faculty

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Довузівська підготовка >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти