Міжнародна Наукова Конференція IPOEX 2019 «Explosives»

В польській Устроні відбулася чергова Міжнародна Наукова Конференція IPOEX 2019 «Explosives». В конференції взяли участь близько 120 науковців та представників виробництв з Польщі, Великої Британії, Чехії, Словаччини, Швейцарії, Бельгії. Україну традиційно представляв заступник директора Шосткинського інституту СумДУ з наукової роботи, к.т.н. Закусило Р.В. з двома доповідями польською мовою. Романа Васильовича, як відомого фахівця, було включено до Наукового Комітету конференції та обрано ведучим 5-ї сесії, присвяченої інноваціям та проблемам виробництва високоенергетичних матеріалів.
Конференція пройшла в теплій та дружній діловій атмосфері. До підсумків роботи конференції можна віднести поглиблення наукового співробітництва між ШІ СумДУ та Інституту Промислової Органічної хімії (Варшава) і Силезьскою Політехнікою (Глівіце).

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ХТВМС >>>