Співавторство у монографії «Innovative Development of Resource-saving Technologies for Mining»

 

Кандидат технічних наук Закусило Р.В, заступник директора з наукової роботи ШІСумДУ, у складі міжнародного авторського колективу взяв участь у створенні монографії «Innovative Development of Resource-saving Technologies for Mining» (Інноваційний розвиток ресурсозберігаючих технологій в гірничої промисловості), яка вийшла друком в Євросоюзі, в University of Mining and Geology “St. Ivan Rilski” (Університет гірничої справи та геології, м. Софія, Болгарія).
Науковцем Шосткинського інституту написано один з розділів монографії - «Innovative technologies for gentle destruction of rocks by dynamic methods» (Інноваційні технології для ощадливого руйнування гірських порід за допомогою динамічних методів).
Авторами фундаментальної наукової праці стали вчені з 6 країн: України, Польщі, Болгарії, Казахстану, Росії та Азербайджану. До рецензування долучилися науковці Болгарії, Грузії та Республіки Білорусь.
Монографію розіслано до бібліотек усіх провідних університетів Євросоюзу (міжнародний ідентифікаційний номер ISBN 978-954-353-351-0).

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Наукова робота >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти