Презентація ШІ СумДУ в Воронізькій загальноосвітній школі ім. П. Куліша

24 жовтня відбулися батьківські збори учнів 10 - 11 класів Воронізької загальноосвітньої школи ім. П. Куліша. На захід були запрошені і представники Шосткинського інституту СумДУ.
Під час презентації закладу, батьки мали нагоду почути детальну інформацію про проект правил вступу у заклади вищої освіти 2020 року, зміни в проведенні ЗНО, а також дізналися про спеціальності і можливості навчання у Шосткинському інституті Сумського державного університету.
Під кінець спілкування присутні зробили віртуальну екскурсію інститутом за допомогою відео-роліку про начальний заклад.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>