Літературний вечір, що обіцяє бути гарною традицією

 

У залі електронної бібліотеки Шосткинського інституту відбулося чергове свято - свято молодості і таланту, юнацького максималізму і високих духовних поривань, що мало назву літературний вечір «Осінній поцілунок». Це було вже не перше зібрання обдарованих студентів, їхніх друзів та однодумців з інших навчальних закладів міста.
Сучасний темп життя, на жаль, диктує нам свої правила, у яких часто забуваються справжні людські цінності. Саме тому студрада інституту вирішила влаштовувати такі своєрідні літературні вітальні, різнотематичні та близькі молоді.
Дружня атмосфера, гарячий чай з солодощами, теплі посмішки, а головне, на одну хвилю налаштовані душі - усе це спонукало до відвертості, розкриття найсокровеннішого та взаєморозуміння. Багато говорили, читали своє, цитували класиків і сучасників, і звичайно ж, вплітали в музику слова.
Спілкування було надзвичайно теплим – ніхто не стежив за часом і не поспішав додому.
«Сподіваємося, що комусь зігріли душу в осінній холодний вечір, а в комусь, можливо, розпалити бажання творити. Ми й надалі будемо розвивати цю добру справу. Віримо, що наступного разу нас буде ще більше», – сподіваються організатори літературного вечора. «Якщо в когось з`явиться бажання приєднатися до нас – ласкаво просимо!» - сказала студентський директор інституту Оля Сачко.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Cтудентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти