Літературний вечір "Нотки осені"

 

У нашому інституті продовжилась традиція літературних вечорів. В чудову осінню пору студентська рада влаштувала своєрідні літературні вітальні: різнотематичні та близькі молоді. Дружня атмосфера, яка панувала протягом всього вечора, зігрівала кожного, хто зміг приєднатися до музично-літературних читань.
Спілкування було надзвичайно теплим – ніхто не стежив за часом, а гарячий чай і теплі посмішки тільки сприяли цьому. До нас приєдналися як першокурсники, котрі тільки починають насолоджуватись студентським життям, так і випускники. З великим задоволенням студенти ділилися авторськими віршами, майстерною грою на гітарі та душевними піснями, які зближали всіх довкола.
“ Зараз молодь живе віртуальним життям – зустрічається, спілкується та грає в соціальних мережах, але жодне віртуальне захоплення не може замінити живого спілкування з друзями мовою віршів під звуки гітари. Всі гарно провели час і прониклися творчою атмосферою цього вечора, який матиме своє продовження ….” – зауважив студентський директор Майданик Єгор.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти