Шановні абітурієнти!

Цього року з 01 жовтня Шосткинський інститут СумДУ розпочне ДОДАТКОВИЙ прийом документів на ІІІ курс заочної форми навчання для отримання ступеня бакалавра. Подати заяви на основі диплома молодшого спеціаліста без ЗНО можна на технічні спеціальності, серед яких:

• 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
• 161 Хімічні технології та інженерія
• 133 Галузеве машинобудування

Наявність ЗНО з української мови та літератури, або приналежність до пільгових категорій, дозволить обрати для вступу ще декілька спеціальностей, а саме:
• 051 Економіка
• 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Перелік документів для вступу:

1. Оригінали:
- диплом мол. спеціаліста або бакалавра;
- додаток (оцінки);
- сертифікат ЗНО з української мови і літератури 2017-2019 р. (тільки для спеціальностей 051 та 072).

2. Копії:
- документа, що посвідчує особу;
- ідентифікаційного номеру платника податків;
- військово-облікового документа;

3. чотири кольорові фотокартки розміром 3х4 см;

Чекаємо на Вас у Шосткинському інституті з понеділка по п’ятницю з 9.00, за адресою: вул. Гагаріна, 1, ауд. 308.

Тел. для довідок: 4-28-28, (067)-75-21-953, (050)-53-77-835

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ