Пізнавальний практикум для слухачів Шосткинського відділення МАН

23 вересня 2019 року у приміщенні Шосткинської МАН відбувся пізнавальний практикум для слухачів Шосткинського відділення малої академії наук України за участю провідних науковців Шосткинського інституту - кандидата технічних наук Павленко Оксани В'ячеславівни та кандидата педагогічних наук Мар'їнських Юрія Михайловича.
Викладачі надали юним науковцям слушні поради з питань вибору теми майбутнього наукового досліджння і розповіли про основні кроки виконання роботи.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ