Говоримо про ЗНО

Шосткинський інститут СумДУ та міське управління освіти організували і провели зустріч випускників Шостки та району з представниками Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Директор ХРЦОЯО Сидоренко О.Л., звертаючись до старшокласників та їхніх батьків, відразу ж окреслив мету зібрання – розповісти про особливості ЗНО 2014 року та відповісти на запитання, які турбують майбутніх абітурієнтів. Адже, на думку Олександра Леонідовича, високий бал сертифіката складається із власне знань з окремо взятого предмета та знань самої процедури проведення ЗНО, що регламентується чітко унормованими правилами.
Детально про кожен етап ЗНО – від реєстрації (див. пункт реєстрації при ШІСумДУ) до отримання результатів та подання апеляції – розповіла Ханікова Валерія Олександрівна.
Виступаючі також торкнулися питання формування конкурсного бала; вибору необхідних предметів, при цьому звернули увагу на список вузів, які самостійно цього року визначать профільний предмет; порадували шосткинських учнів інформацією про те, що ЗНО з 6 основних предметів проходитиме в корпусах Шосткинського інституту; пояснили суть пробного тестування, нагадали календар проведення основного незалежного оцінювання; відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів.
Присутні переглянули фільм-пам’ятку для учасників ЗНО, щоб мати реальне уявлення про процедуру тестування.
Представники ХРЦОЯО надали контактну інформацію:
телефон інформаційної служби ((057) 7050737), адреса Центру (майдан Свободи, 6, офіс 463, м. Харків, 61022), сайт (www.zno-kharkiv.org.ua),
електр. пошта (office@zno-kharkiv.org.ua).
Завершив зустріч директор Шосткинського інституту. В.Л.Акуленко, зважаючи на всі нюанси, що виникають у час вступної кампанії, дав слушні поради старшокласникам, запросив їх на пункт реєстрації, на підготовчі курси і, звичайно ж, на навчання до нашого вузу.


 

На головну >>>

 

 

   

 

Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :     
Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти