Початок новорічно-різдвяних свят

Днем св. Миколая в інституті уже традиційно розпочинаються новорічно-різдвяні свята. Благодійна акція, святковий концерт, молодіжна дискотека – це лише перші кілька пунктів культурно-мистецьких заходів, запланованих студентським активом.
На святковий концерт в актовому залі зібралися студенти інституту та коледжу, їхні друзі, батьки, співробітники вузу. На сцені – новорічні мелодії та ритми у виконанні різних вікових груп народних колективів «Сузір’я» та «Світанок», гумористичні мініатюри СТЕМу, а в залі - чудовий настрій та бурхливі оплески. І, звичайно ж, загальна атмосфера передчуття свята і чуда, сподівання на краще і спільне бажання миру в країні.
Новорічна дискотека, організована студентською радою, зібрала бажаючих цікаво провести час у веселій і запальній компанії. На вечірку запросили місцеву музичну групу "Nothing Extra", до складу якої входять і студенти самого вузу. Жива музика додала справжнього драйву та енергії. Святковому настрою сприяли веселі конкурси на кращу Снігуроньку. Проте наші дівчата найкращі, то вибір зробити було практично неможливо. 

На головну >>>

 

 

   

 


Розробка та оригінальний дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :     

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти