Дарувати людям радість

 


Напередодні святого Миколая члени студентської ради інституту з веселими та щирими побажаннями завітали до Шосткинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.
За доброю традицію студенти підготували святкову програму з театралізованими постановками та веселими розвагами. З великим задоволенням діти брали участь у конкурсах, бо ж кому не хочеться бути найспритнішим, найвлучнішим, найшвидшим? А святий Миколай та його помічники щедро обдаровували всіх призами та частували смаколиками.
Дітлахи отримали порцію святкового настрою, солодощі та подарунки, які для кожного з вихованців студенти готували окремо, за раніше висловленими побажаннями. Адже святий Миколай здійснює найзаповітніші дитячі мрії. Не менш задоволеними залишилися й організатори свята - Гербей Ярослава (СУс-51), Сердюк Іван (СУ-41Ш), Барсукова Марина (ХТ-21Ш) Наумова Поліна (ХТ-41Ш), Литвяк Роман (ХМ-41Ш), Шкарін Олександр (СУ-41Ш), Ющенко Настя (ХМ-41Ш). Бо ж робити добро, дарувати людям радість – то насправді щастя, - упевнені наші студенти.

                   

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти