Нагородження почесними грамотами міського голови студентів та викладачів Шосткинського інституту СумДУ

В день міста під час урочистостей та святкового концерту, присвячених 280-й річниці з дня заснування міста та 76-й річниці з дня визволення Шостки та Шосткинського району від фашистських загарбників була проведена церемонія нагородження почесними грамотами міського голови жителів міста, які відзначились значними досягненнями в праці, творчості та іншими заслугами перед містом та державою. Серед них були студенти та викладачі Шосткинського інституту СумДУ. Почесними грамотами нагороджені студент-магістр кафедри ХТВМС Тищенко Сергій за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у науковій роботі, а також викладач кафедри ХТВМС Середа В.І. за досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку кафедри ХТВМС >>>