Тренінг з підготовки фахівців із забезпечення якості вищої освіти

 

15 березня на базі Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся тренінг з підготовки фахівців із забезпечення якості вищої освіти у межах реалізації проектів «Формування мережі експертів із забезпечення якості вищої освіти» та «Нова система акредитації як засіб забезпечення якості та подолання корупції у вищій освіті», в якому приймали участь і представники Шосткинського інституту СумДУ.
На тренінгу були висвітлені важливі питання щодо організації освітнього процесу в закладах вищої освіти та моніторингу якості освіти, розробки та структурування освітніх програм за освітніми ступенями, підготовки до акредитаційних процесів тощо. Викладачі Шосткинського інституту СумДУ отримали неабиякий досвід щодо побудови й розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти та підготовки до акредитації спеціальностей.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти