ШІСумДУ на Чернігівщині

 

Завжди дуже добре зустрічатися зі «старими» друзями, тому співробітникам ШІСумДУ було приємно 20 лютого відвідати Новгород-Сіверські гімназії.
В Державній гімназії ім.К.Д.Ушинського розпочинає роботу профільний 10 клас ШІСумДУ. Під час навчання старшокласники отримають можливість поглибити свої знання з української мови та літератури, математики та історії України.
Гімназія №1 ім. Б.Майстренка проводила батьківські збори учнів 9 – 11 класів, на які були запрошені представники інституту.
Базиль Світлана Михайлівна - провідний фахівець відділу довузівської підготовки, запропонувала батькам переглянути відео сюжет про ШІСумДУ і надала вичерпну інформацію про матеріально-технічну базу навчального закладу, спеціальності та форми навчання. В свою чергу Вазієв Ярослав Георгієвич - відповідальний секретар відбіркової комісії, ознайомив батьків із правилами прийому до закладів вищої освіти України у 2019 році і презентував основні етапи приймальної компанії.
Учням обох шкіл співробітники передали зошити для проходження тренувального ЗНО з усіх предметів і запросили до участі у Всеуніверситетській Олімпіаді з математики.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Довузівська підготовка >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти