ШІСумДУ в С-Буді

 

До найпівнічнішого містечка України – Середина-Буди - завітали на зустріч зі старшокласниками представники Шосткинського інституту СумДУ.
Приїхали, щоб розповісти про свій вуз, студентське життя, яке воно є, а ще допомогти школярам у виборі ВНЗ, розібратися в нюансах ЗНО та вступної кампанії 2018 року.
Проценко О.М., заступник директора ШІСумДУ, пояснював, чому варто звернути увагу на наш вуз, які в цьому є плюси, як слід обирати предмети до ЗНО, щоб збільшити свої шанси на вступ до омріяного вишу.
Вазієв Я.Г., відповідальний секретар відбіркової комісії Шосткинського інституту, у деталях розповів про цьогорічну вступну кампанію до ВНЗ України.
Як це бути студентом ШІСумДУ, говорила Оля Сачко. Вона студентський директор, а тому знає все і вся. Розповідь супроводжувалася яскравою презентацією про справи і дозвілля студентські.
А на підтвердження того, що навчаючись в Шостці, можна не лише здобути хорошу освіту, а й реалізувати себе як творчу особистість, перед учнями виступили наші талановиті студенти – учасники народних самодіяльних колективів «Сузір’я», «Світанок» та хореографічної студії «Мрія».
Шосткинський «десант» надав старшокласникам С–Буди і практичну допомогу, а саме: організував такий собі виїзний пункт реєстрації до ЗНО, де допомогли випускникам оформити необхідні документи, правильно обрати предмети та ще й слушні поради дали. Задоволені залишилися всі, адже немає нічого кращого за щире людське спілкування.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Довузівська підготовка >>>

На головну >>>

 

 

 

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти