Науковий семінар студентів кафедри економіки та управління

 

Студенти кафедри економіки та управління Шосткинського інституту СумДУ запросили усіх бажаючих на свій на науковий семінар «Пенсійна реформа в країнах світу». Під керівництвом к. е. н., зав. кафедри Прожоги І. В. першокурсники спробували розібратися в цьому непростому та життєво важливому питанні. Студенти проаналізували стан справ у таких країнах, як Аргентина, Великобританія, Нідерланди, Німеччина, Норвегія та Японія. Адже практично в жодній країні світу державна пенсія не забезпечує безбідної старості, а пенсійні системи знаходяться у "хворобливому" стані. Низька народжуваність, стрімке старіння населення, а звідси неможливість забезпечення пенсіонерів за рахунок працюючих – це головні проблеми, з якими стикається і наша держава. Тому студентам-економістам цікаво було вивчати, порівнювати і навіть прогнозувати певні тенденції в даному питанні.
Присутні на семінарі не лише отримали цікаву інформацію про пенсійні реформи в країнах світу, але й спостерігали за перебігом думок молоді, їхнім прагненням знайти відповіді на непрості економічні питання сучасності.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку кафедри ЕУ >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти