Профорієнтаційний захід «День кар’єри»

17 жовтня 2019 року у м. Мена Чернігівської області на базі Будинку культури відбувся профорієнтаційний захід «День кар’єри». У цікавому і інформативному форумі взяли участь учні старших класів шкіл Менського району. Серед навчальних закладів, які були представлені на заході був і Шосткинський інститут Сумського державного університету.
Діти із цікавістю спостерігали за роботою роботів і розумного будиночку, а також самі спробували керувати «розумними» приладами.
Захід пройшов позитивно, захопливо і дуже пізнавально. Учні шкіл отримали відповіді на всі поставлені запитання.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>