Співробітники інституту взяли участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті»

 

Співробітники інституту - кандидат економічних наук, старший викладач кафедри економіки та управління Тур Олександр Миколайович та викладач цієї ж кафедри Барна Павло Вікторович - узяли участь у VIII Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології в освіті», що пройшла в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.
Вступним словом розпочав конференцію заступник міністра освіти і науки України М.В. Стріха. Потім учасники заходу розглянули ряд важливих питань, як-от: освітні ініціативи, основні напрямки взаємодії з навчальними закладами, огляд змін до типових рішень в «1С:Підприємство» та інш., а також прослухали виступи представників провідних вузів України про досвід співпраці з компанією «1С: Україна», зокрема досвід співпраці СумДУ з фірмою-франчайзі. Цікавими для всіх стали анонс конкурсу на платформі «1С:Підприємство» у рамках Міжнародної олімпіади «IT-Universe», розповідь про Міжнародну олімпіаду «IT-Universe» та проект нової архітектури вищої IT-освіти в Україні.


 

На сторінку кафедри ЕУ >>>

На головну >>>

  

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти