День Кар’єри

16 травня 2019 року у Шосткинському інституті Сумського державного університету відбувся День Кар’єри. Гостями заходу стали учні 10 – 11 класів шкіл міста, вчителі, керівники підприємств ПАТ «Фармак» і ТОВ «Фармхім», з якими інститут співпрацює у напрямку працевлаштування випускників. На свято також були запрошені мер міста М.П. Нога і помічник народного депутата І.Ф. Молотка А.В. Шульга.
Під час заходу відбулися презентації кафедр навчального закладу, виступи провідних науковців міста і випускників інституту минулих років. Майбутнім абітурієнтам була надана вичерпна інформація про спеціальності, позитивні аспекти навчання вдома і перспективи майбутнього працевлаштування, а також продемонстровані «цікавинки» навчання в ШІСумДУ.
З нагоди Дня науки кращі науковці і студенти ШІСумДУ були нагороджені почесними грамотами та подяками.
Наприкінці заходу перед глядачами виступили два народні колективи студентського клубу ШІСумДУ: танцювальний колектив «Світанок» і вокальний колектив «Сузір’я».

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :