Другий захід з програми міжнародної співпраці Creative Spark

6 – 7 травня у Шосткинському інституті СумДУ відбувся другий захід за програмою міжнародної співпраці з Creative Spark під назвою Boot Camp. Завдяки досвідченому тренеру від British Council Олегу Думі – викладачу кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» студенти, учні ліцею, викладачі, представники бізнесу вирішили долучитись до розвитку креативної економіки, створюючи культурні, мистецькі, інноваційні продукти та послуги, а також простори, де творці можуть представляти свої роботи, обмінюватися ідеями та спільно працювати над проектами.
З нетерпінням чекаємо на завершальний етап.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ