Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» - лідер фестивалю-конкурсу

 

Народний вокальний ансамбль «Сузір’я» Шосткинського інституту СумДУ став беззаперечним лідером відкритого фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Від серця до серця», що вже кілька років поспіль проходить навесні в місті Конотопі.
У різних номінаціях наш співочий колектив посів одне І та чотири ІІ місця. Володарем Гран-прі фестивалю стала солістка «Сузір’я» Анастасія Ус, яка виконала а капела пісню «Моя Україна».
Щиро вітаємо наших талановитих юнаків і дівчат та керівника вокального колективу Ірину Соколову! Пишаємося вами! Зичимо натхнення у творчості, радості в житті, успіхів та нових вершин слави.
25 травня народний вокальний ансамбль «Сузір’я» запрошує своїх шанувальників та всіх бажаючих на звітний концерт, що відбудеться о 15.00 в студентському клубі ШІСумДУ.

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ 

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти