Міський конкурс «На крилах кохання»

 

Міський конкурс «На крилах кохання» до Дня св. Валентина зібрав у Центрі естетичного виховання учнівську та студентську молодь Шостки. Пари від вищих та професійно-технічних навчальних закладів запросили глядачів у мандри країною Любові.
Сухоставець Аліна та Бєлік Стас (Шосткинське вище професійне училище), Шевченко Вікторія та Отможитов Сергій (Центр професійно-технічної освіти), Ющенко Анастасія та Кузьмін Олексій (ШІСумДУ), Остапчук Катерина та Єжель Стас (Шосткинське медичне училище), Вербицька Ольга та Павленко Антон (ШХТК ім. І.Кожедуба ) повели присутніх вулицями Великого Щастя, щоб разом дати відповідь на запитання: «А яке воно, кохання?». Різноманітні конкурси: на вміння презентувати себе, розуміти одне одного без слів, володіти поетичним словом, на знання етики і культури поведінки - розкрили різноплановість талантів учасників, щирість і красу їхніх почуттів. Хвилю бурхливих оплесків і овацій викликав творчий конкурс, коли пари талановито танцювали, емоційно читали поезію, майстерно розігрували сценки.
Тому журі, до складу якого увійшли поважні і компетентні люди - представники міської влади, молодіжної організації та керівники художніх колективів, - було непросто визначити переможців. Володарями титулу переможця міського конкурсу «На крилах кохання» стали Остапчук Катерина та Єжель Стас. А приз глядацьких симпатій справедливо дістався Вербицькій Ользі та Павленку Антону.

                   

 

На сторінку Студентам >>>

На головну >>>

 

 

 

   

 


© Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.
При повному або частковому використанні (копіюванні) матеріалів посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на
http://shinst.sumdu.edu.ua обов'язкове.

Головна Структура Новини Студенти Курси Контакти