Студентський дебют - 2019. Фоторепортаж

Напередодні міжнародного Дня студента в залі Центру естетичного виховання вже вчетверте відбувся міський конкурс-фестиваль «Студентський дебют». Три команди Шосткинського інституту змагались між собою за кубок інституту та туристичну поїздку в Карпати (смт.Славське), за кубок мера міста боролись команди Хіміко-технологічного коледжу та ВКНЗ Шосткинськемедичне училище.
Тему конкурсу «Родзинки в професії» студенти розкривали в різних стилях, жанрах і напрямах. Драйв, емоції, енергетика, майстерна імпровізація – все це створювало атмосферу справжнього студентського свята.
Серед команд Шосткинського інституту СумДУ переможцем стала команда кафедри системотехніки і інформаційних технологій та секції процесів та обладнання хімічних виробництв, кубок мера здобула команда ВКНЗ Шосткинське медичне училище.
Головна інтрига свята завершилась, переможці визначені, проте цей великий святковий конкурс запам’ятається надовго і учасникам, і глядачам.

На сторінку Фотогалерея >>>

Розробка та Web - дизайн ШІ СумДУ.          Ефекти фотогалереї :