ІІ очний тур Всеукраїнської Олімпіади Сумського державного університету

13 травня під дахом Шосткинського інституту Сумського державного університету зібралися учні 11 класів, знавці математики, хімії, фізики і біології. Адже саме у понеділок, відбувся ІІ очний тур Всеукраїнської Олімпіади Сумського державного університету для професійної профорієнтації вступників на основі загальної середньої освіти. Протягом двох годин учні розв’язували складні завдання і вирішували математичні приклади.
Майбутні абітурієнти, які отримали найвищі бали будуть нагороджені сертифікатами. Додаткові бали сертифікатів будуть враховані приймальними комісіями всіх структурних підрозділів СумДУ.
Список переможців ІІ очного туру Всеукраїнської Олімпіади Сумського державного університету >>>

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ

На сторінку Довузівська підготовка >>>