Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Кеню Сергія, гр. СУ-61 !

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України про Проведення Всеукраїнського конкурсу з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 рр. в нашому інституті були проведені відповідні наукові дослідження. Результати досліджень студента Кені Сергія під керівництвом науковця були оформлені в проект по перетворенню в екологічно чисту енергію за допомогою теплової енергії та окремих спектрів сонячного випромінювання в електричну і механічнускладові. На останньому завершальному етапі конкурсу, другий тур якого проводився в Дніпровському Державному Технічному Університеті м. Кам’янська у квітні 2019 року, з галузі “Електротехніка та електромеханіка” потрапило більше 200 робіт.
Студент нашого інституту на високому науково-практичному рівні провів захист роботи. За результатамиконкурсу журі з науковців віддали IIІ місце і студент отримав сертифікат і диплом IIІ ступеню. Вітаємо його і бажаємо не зупинятись на досягнутому !!!

Шосткинський інститут СумДУ  Шосткинський інститут СумДУ